Hakkımızda

Hakkımızda

Gaziantep Güvenlik Sistemleri OLARAK Kurulduğu günden beri satış, pazarlama, çalışmalarının yanı sıra, teknik servis hizmeti ile ilgili de sürekli altyapı çalışmaları yaparak emin adımlar ile ilerlemektedir. Tecrübeli teknik servis ekibi ile zamanında doğru adımlar atarak büyümeyi desteklemektedir. Satış odaklı değil çözüm odaklı hareket etmeyi prensip edinmiştir.

Gaziantep Güvenlik Sistemleri faaliyet gösterdiği Yapısal Kablolama, Güvenlik Sistemleri, Kamera konusunda ödün vermeden hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir firmadır. En son teknoloji ürün ve sistemleri edindiği bilgi ve tecrübelerle birleştirerek kamu ve özel sektörün kullanımına sunmayı ve gereksinim duyulan çözümleri sadece önermek değil, baştan sona projelerde danışmanlık, kurulum, ürün sağlama ve servis hizmetlerinde yanınızda olarak uzun vadeli iş ortağınız olmaktır.

Bilişim Teknolojileri dünyasında da Metura Bilişim Hizmetleri ile ortak hareket ederek sektörün öncü firmaları olma yolunda, teknolojik üstünlüğü ile müşterilerinin ve iş dünyasının gözünde başarılarını arttıran, güvenilir firma izlenimini sürdürebilmek temel prensibidir. Bu güvenin nedenini referanslarımızdan sorup öğrenebilir, sizlerde firmamızı tercih ederek güvenilir ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Copyrights © 2021 & All Rights Reserved. Created ByMetura Bilişim